Основні напрямки

Авіація

Авіація супер сфера діяльності, до якої потрапляють найкращі ! Все, починаючи з того, як будують і чому літаюсь літаки, гелікоптери, повітряні кулі, птахи, повітряні змії та навіть твій паперовий літачок, а також, те що потрібно знати справжньому пілоту, винахідливому авіаконструктору чи відважному парашутисту реально дізнатися, і навіть спробувати власноруч, можливо просто зараз! Якщо ти розумний, талановитий, прагнеш вдосконалювати свої знання, і бажаєш стати справжнім авіатором — ми чекаємо саме на тебе !!!

Космонавтика

Мрії про космос, нові планети, зорі вже давно заполонили твої сни? Не варто боятися труднощів. Сучасні високотехнологічні спутники-телескопи, обсерваторії, орбітальні досліди МКС, проекти NASA та SpaceX подорожей до інших планет — це захоплююче!

Наші партнери

Крайні новини

111 років з дня народження легендарного авіаконструктора Антонова: топ-5 фактів

111 років тому, 7 лютого 1906 року, народився легендарний радянський і український авіаконструктор Олег Антонов. Під керівництвом Антонова виконано більше 70 розробок планерів і літаків різного класу і призначення (транспортні, багатоцільові, пасажирські літаки, мотопланери, ракетні планери, безпілотні літальні апарати і т. д.). Антонов є одним з основоположників радянського планеризму. Топ-5 маловідомих фактів з життя Олега […]

З Святом Водохреща!

Склад викладачів Авіаційно-Космічного Центру КПДЮ вітає вихованців АКЦ і Батьків з Святом Водохреща! Всім здоров’я і добробуту!!

З Різдвом Христовим!

Склад викладачів Авіаційно-Космічного Центру КПДЮ вітає вихованців АКЦ і Батьків з  Різдвом Христовим! Нехай вам засяють Різдвяні вогні! Здоров’я й добробуту в вашій сім’ї! Бажаю, щоб завжди робота була, І щоб раділа вся ваша сім’я. Щоб рік що наступить, Був кращим за всіх, Вам злагоди в домі і в справах усіх!  

Усі новини