Основні напрямки

Авіація

Авіація супер сфера діяльності, до якої потрапляють найкращі ! Все, починаючи з того, як будують і чому літаюсь літаки, гелікоптери, повітряні кулі, птахи, повітряні змії та навіть твій паперовий літачок, а також, те що потрібно знати справжньому пілоту, винахідливому авіаконструктору чи відважному парашутисту реально дізнатися, і навіть спробувати власноруч, можливо просто зараз! Якщо ти розумний, талановитий, прагнеш вдосконалювати свої знання, і бажаєш стати справжнім авіатором — ми чекаємо саме на тебе !!!

Космонавтика

Мрії про космос, нові планети, зорі вже давно заполонили твої сни? Не варто боятися труднощів. Сучасні високотехнологічні спутники-телескопи, обсерваторії, орбітальні досліди МКС, проекти NASA та SpaceX подорожей до інших планет — це захоплююче!

Наші партнери

Крайні новини

05.03.2017 р., о 15:00. Лекторій — спілкування на тему «Історія та розвиток ракето-будування. Важливість і потрібність цієї галузі промисловості України».

  До Вашої уваги анонс! 30-АЗ_АЕРО-СПАРТА запрошує! 05.03.2017 р., о 15:00.В приміщенні АКЦ, клас аеродінаміки, відбудеться зустріч з Чебан Леонідом Івановичем, науковцем і практиком, який працював провідним інженером, начальником лабораторії на Південмаші у Дніпропетровську і профільному інституті в Запоріжжі. Працював в області розробки систем управління ракетними комплексами. Лекторій — спілкування на тему «Історія та розвиток […]

130 років з дня народження легендарного авіатора Нестерова Петра Миколайовича

27 февраля 1887 родился летчик Петр Николаевич Нестеров. Основоположник высшего пилотажа (впервые выполнил полёт по траектории, известной как «мёртвая петля», которая в последствии стала первой фигурой высшего пилотажа и с того времени называется «петля Нестерова»). Погиб в воздушном бою, впервые в практике боевой авиации применив таран.

111 років з дня народження легендарного авіаконструктора Антонова: топ-5 фактів

111 років тому, 7 лютого 1906 року, народився легендарний радянський і український авіаконструктор Олег Антонов. Під керівництвом Антонова виконано більше 70 розробок планерів і літаків різного класу і призначення (транспортні, багатоцільові, пасажирські літаки, мотопланери, ракетні планери, безпілотні літальні апарати і т. д.). Антонов є одним з основоположників радянського планеризму. Топ-5 маловідомих фактів з життя Олега […]

Усі новини