Юні оператори аматорської служби радіозв’язку

 

 

 

 

 

 

Юні оператори аматорської служби радіозв’язку

Для молоді особливо захоплюючим є радіоаматорство, яке допомагає долати відстані та кордони за короткий час, встановлювати контакти з людьми не тільки в межах України, але й з різних країн і континентів. Радіоефір безмежний. Для нього досяжний навіть космічний простір. Саме зав¬дяки радіоефіру можна встановити зв'язок з Арктикою й Антарктикою; до¬помогти тим, хто потрапив у біду в найвіддаленіших куточках безмежних просторів нашої планети; брати участь у вирішенні глобальних проблем, які хвилюють молодь різних континентів; поширювати ідеї гуманізму та співжиття усіх народів світу, ознайомитись із їх культурою й звичаями.

Радіоаматорство має кілька основних напрямів діяльності: радіозв'язок на коротких та ультракоротких хвилях, швид¬кісний прийом і передача радіограм.

Робота гуртка спрямована на те¬оретичне навчання, роботу на радіостанції в короткохвильових й ульт¬ракороткохвильових діапазонах, використанні комп'ютерної техніки, участі гуртківців у спортивних та інших культурно-масових заходах.

Виходячи з рівня знань, необхідних для досконалого осво¬єння радіоефіру, у гуртку можуть навчатися учні віком від 10 років.

Керівники гуртка