Про нас

Авіаційно-космічний центр – освітня позашкільна установа, в якій здійснюється навчання і виховання дітей та підлітків у гуртках:

  • початкового технічного моделювання
  • констрування повітряних зміїв
  • авіомоделювання
  • ракетомоделювання
  • юні оператори аматорської служби радіозв`язку
  • юні льотчики-штурмани
  • юні парашутисти

 

 

 

 

 

Навчальний процес проводиться згідно з керівними документами та вимогами Міністерства освіти і науки України за програмами, погодженими з авіаційними навчальними закладами й затвердженими Головним управлінням освіти і науки виконавчого органу Київміськради.

Центр має єдину в Україні сучасну навчально-матеріальну базу, створену педагогічним колективом за підтримки Міністерства оборони України та Військово-повітряних сил України, зокрема агрегати літаків, два авіаційних тренажери літака КТС-4м, навчальні кабіни літаків Міг-21, кабіну тренажеру Ту-22 (навчання комп”ютеризоване); тринадцять навчальних парашутів, рятувальне спорядження, катапультне крісло, висотні костюми, радіо- та відеообладнання. Для навчання дітей обладнано сім спеціалізованих навчальних класів.

 

 

 

 

 

Авіаційно-космічний центр зацікавлює молодь авіацією та космонавтикою, їх історією й новітніми досягненнями; ознайомлює з авіаційними професіями. Діти оволодівають уміннями й навичками роботи пілота на тренажерах літаків.
Вихованці, які успішно опанували програму, отримують можливість виконати ознайомлювальний політ на спортивних літаках Як-52 та „Вілга”; виконати перший стрибок з парашутом на аеродромах „Чайка”, „Бородянка”.

Центр бачить головне своє призначення й соціальне замовлення у вихованні здорової, працелюбної, відповідальної та творчої молоді, яка має стати новою ланкою в поколінні авіаторів України.