«АКЦ їде до Польщі» Виставка Легкої Авіації TTL (Польща)

Керівники гуртків та вихованці Авіаційно-космічного центру офіційно запрошені взяти участь у виставці малої авіації Light Aviation Expo в м.Кельце (Польща), яка відбудеться в експоцентрі Targo Kielce 7-8 жовтня.

 В одному із найкрасивіших регіонів Польщі, серед Свентокшиських гір, в місті Кельце відбудеться виставка легкої авіації Light Aviation Expo, яка збере любителів та професіоналів авіації зі всього світу.Призначена для пілотів, професіоналів, і ентузіастів неба, захід буде ідеальним місцем для проведення ділових переговорів, обміну досвідом, а також знайомством з сучасними технологіями в авіаційної промисловості.

 

   На виставці будуть представлені експозиції провідних світових заводів малої авіації, льотних шкіл, льотних аксесуарів та авіаційних послуг. Серед них, цього року, буде працювати стенд Авіаційно-космічного центру, з презентаціями своїх авіаційних гуртків, головної метою яких є - виховати здорову, працелюбну, відповідальну та творчу молодь, яка стане новою генерацією льотчиків України.