«День відкритих дверей» у Авіаційно-космічному центрі та Київському Палаці дітей та юнацтва

Цих вихідних, 9го та 10го вересня, пройшли Дні відкритих дверей у Київському Палаці дітей та юнацтва та Авіаційно-космічному центрі. Щорічні Дні відкритих дверей  збирають тисячі юних киян, їх батьків та гостей столиці, запрошуючи до себе, на святкування початку нового навчального року і даючи можливість ознайомитися зі своїми гуртками, відвідати майстер-класи та поспілкуватися. 

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider
 
Звісноріч, що серед усіх гартків були і гуртки Авіаційно-космічного центру, які одразу привертали до себе увагу як дітей, так  дорослих своїми яскравими авіамоделями, повітряними зміями та ракетами. А також чимало відвідувачів вирішили спробувати себе у ролі юних конструкторів на майстер класі від гуртків початкового технічного моделювання та конструювання повітряних зміїв!
 
Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider
 

Гуртківці АКЦ спілкувалися з відвідувачами, фотографувалися і запрошували на День відкритих дверей до АКЦ, що проходив наступного дня,10го вересня, на якому, окрім екскурсій по найцікавішим закуткам тренажерних і навчальних класів з парашутами, літаками-моделями, планерами та ракетами, відбулося урочисте святкування початку навчального року серед авіаційних гуртків. Під час урочистості були показані деякі досягнення минулого року, зокрема чемпіонські кубки завойовані вихованцями гуртка юних операторів аматорської служби радіозв'язку, та невеликий підсумок відвідин курсантами Royal Air Force Air Cadets(Британія) Авіаційно-космічного центру цього літа.  У лінійці вже брали участь майбутні гуртківці АКЦ.

 

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider
 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

:D :) ;) :( :o :shock: :? Больше смайлов »