Навчально-тренувальний збір на аеродромі Наливайківка

Навчально-тренувальний збір на аеродромі Наливайківка

З 26 по 28 травня, пройшов навчально-тренувальний збір гуртка льотно-штурманської підготовки, де більш ніж 45 вихованців авіаційно-космічного центру Київського палацу дітей та юнацтва взяли участь у навчально-ознайомчих польотах на аеродромі Наливайківка. Навчальний збір відбувається відповідно до навчальної програми гуртка та за участі курсантів, які показали високі показники на протязі навчального року.

ArrowArrow
Slider

На протязі навчального року, гуртківці, пізнавали теоретичні знання з аеродинаміки, конструкції літака, навігації, метеорології та отримували перші практичні навички на тренажерах літаків в авіаційно-космічному центрі. Але, тільки на аеродромі змогли повністю пірнути в образ життя пілотів, включно із ранковою зарядкою.

 
ArrowArrow
Slider

Тільки так, підтримуючи свої фізичні і розумові можливості на висоті, можливо приступити до виконання польотів!

Навчально-ознайомчі польоти виконувались на літаках: А-22L, А-32, А-20, А-24 та АИ-10 з досвідченішими пілотами-інструкторами аероклубу Аеропракт. 

Чудова погода сприяла незабутнім польотам, адже до багатьох гуртківців це були перші вильоти на справжніх літаках. Саме їх посвятили у справжніх пілотів особливим обрядом.

ArrowArrow
Slider

Але, крім навчання, наші вихованці, ознайомились з процесом обслуговування літаків,а саме з заправкою літака паливом, процесом перед- і після-польотного огляду літаків та слухали лекції на чолі з найдосвідченішим інструктором Авіаційно-космічного центру, льотчиком-випробувачем - Лисенко Михайлом Михайловичем.

Після насиченого дня мали змогу в досита повечеряти та обмінятися враженнями від денних польотів, просто відпочити та поспілкуватися, і весело провести свої літні канікули.

ArrowArrow
Slider