Ще одна перемога випускників АКЦ у «Авіаторі»

12 квітня — в День Авіації та космонавтики, відбувся фінал освітнього проекту «Авіатор 2018», який вже в сьомий раз реалізував Фонд Бориса Колесникова для студентів технічних авіаційних спеціальностей України. В конкурсі взяли участь більш ніж 8000 студентів з 50 «вишів».

Серед сотні переможців є випускники Авіаційно-космічного центру КПДЮ: Олексій Падун та Денис Коваленко! Хлопці успішно пройшли всі етапи освітнього проекту, на яких оцінювалися знання з англійської мови, історії авіації, авіаційних дисциплін, а також знання сучасної Світової авіації. У фіналі конкурсу учасники мали представити свої навчальні проекти , якими вони вже займаються, або планують реалізувати у сфері авіації та космонавтики!

Нагадуємо, освітній проект «Авіатор» створений Фондом Бориса Колеснікова щороку дає можливість сотні кращих студентів Українських вищих навчальних закладів, відвідати найбільші авіасалони світу, поспілкуватися з провідними спеціалістами та познайомитися з новинками авіаційної техніки.

Вітаємо наших хлопців з перемогою та бажаємо яскравих вражень від поїздки на Всесвітній авіасалон у Фарнборо у Великій Британії!

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

:D :) ;) :( :o :shock: :? Больше смайлов »